Hakkımızda

Günümüzde tükenmekte olan doğal kaynaklarımızı başında su gelmektedir. Damla Sulama Sistemleri; bitkilerin ihtiyacı olan suyun, ihtiyaç duyulan miktarda ve zamanda, düşük basınçla doğrudan bitkinin köklerinin en yoğun bulunduğu bölgelere verilmesine imkan sağlayan ve su kaybını asgariye indiren sistemlerdir.

Boliş Plastik 2009’dan bugüne edindiği deneyim, bilgi ve birikim ile tarımsal üretimde su tasarrufu sağlamak ve verimliliği arttırmak amacıyla 2018 yılında Boliş Boru markasıyla Damla Sulama Borusu üretmeye başlamıştır.

Sektörde en iyi olmayı hedefleyen Boliş Boru; Damlama Sulama Ekipmanları üretimine Damlama Sulama Borusu ve Drip (Damlalık) üretimi ile başlamış olup, en yakın zamanda tüm Damla Sulama Ekipmanlarını üretebilmek için yatırım planlaması yapmaktadır. Planlanan yatırımlar tamamlandığında; tüm damlama sulama ekipmanları, yassı damlama sulama borusu, kangal boru, yağmurlama sulama sistemleri vb. gibi birçok sulama yöntemine hitap eden ürün gamına sahip olacaktır.

Boliş Boru tüm bu yatırımları planlarken ülke ekonomisinin temek direği olan tarım sektörüne en iyi fiyat-kalite oranını sağlamak amacıyla maliyetleri minimize ederek maksimum verimlilik sağlamak amacıyla otomasyon sistemlerine yatırım yapmakta, doğabilecek insan hatalarını minimum seviyeye indirmek için tüm gücüyle çalışmaktadır. Genç, dinamik ve idealist personel yapısı ve inovasyona verdiği önem ile Boliş Boru; tarla, bahçe, çim vb. gibi tüm sulama sistemleri üretiminde en kaliteli, en ucuz, en verimli ürünleri üreterek sektör lideri olmayı amaçlamaktadır.

Boliş Boru, Kütahya 1. Organize Sanayi Bölgesinde 8.000 m2 si kapalı olmak üzere toplam 22.000 m2 alana sahip fabrikasında en son teknoloji ile Damlama Sulama Borusu üretimine devam etmektedir.

Neler Yapıyoruz?

Boliş Boru

Boliş Boru

Damla sulama sistemleri ile minimum gider ile maksimum verimlilik sağlayarak yüksek kazanç elde ederken doğaya ve geleceğe yatırım yapıyoruz.

Boliş Plastik

Boliş Plastik

Tamamen geri dönüştürülebilir bir üretim anlayışı ile doğayı ve çevreyi korumanın yanısıra yüksek kalitede ürün sağlıyoruz. Bizim için doğa her zaman birinci önceliğimiz.

DAMLA SULAMA SİSTEMLERİ

Ürünlerimiz

Boliş Boru yüksek kaliteli ve çevreci bir üretim anlayışı içerisinde sizlere maksimum verimliliği sağlayabilecek çözümler geliştirmektedir.

Yeşil Damlatıcı

Damlama Sulama Borusu

Kırmızı Damlatıcı

TAMAMINI KEŞFEDİN

Ürünlerimiz

Boliş Boru yüksek kaliteli ve çevreci bir üretim anlayışı içerisinde sizlere maksimum verimliliği sağlayabilecek çözümler geliştirmektedir.

Damlama Sulama Borusu

Siyah Kangal Boru

Mavi Kangal Boru

TAMAMINI KEŞFEDİN

Yaptıklarımızı Keşfedin

Sizlere maksimum kaliteyi sağlayabilmek için çalışıyoruz. Böylece size sadece yüksek verimlilik ile yüksek kaliteyi almak kalıyor. Bunu yaparken tüketimi azaltıp üretimi arttırabilmenizin yanısıra doğayı koruyarak geleceğe daha yeşil bir Dünya bırakabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

GALERİ
ÜRÜNLERİ İNCELE

Bir sorunuz mu var?

Uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak.

İLETİŞİME GEÇ
İLETİŞİME GEÇ