Damlama Sulama Sistemleri

Damlama sulama, bitkileriniz için en verimli su ve besin dağıtım sistemidir. Su ve besinleri en doğru zamanda bitkinin köklerine gönderir. Böylece bitkinin ihtiyaç duyduğu besinleri doğru zamanda almasını sağlar ve bitkinin en iyi şekilde büyümesine yardımcı olur. Damla sulama sayesinde çifçiler, sudan, iş gücünden, gübreden tasarruf ederek yüksek verimlilik elde eder ve bunun yanısıra yaptığı tasarruf sayesinde doğaya ciddi katkıda bulunur.

Nasıl Çalışır?

Su ve besinleri taşıyan damlatıcı adı verilen borular tarlalara yerleştirilir. Her bir damlatıcı bitkinin köküne doğru kaynaktan gelen su ve besini damlatır.

Neden Tercih Edilir?

Damla sulama geleneksel yöntemlere kıyasla sadece fazla yatırım getirisi sağlamakla kalmaz, riskleri minimuma indirir, çevrecidir ve büyük oranda su tasarrufu sağlar.

Önemi Nedir?

Dünyadaki temiz su kaynakları gittikçe azalmakta ve bunun sonucunda gelecekte tarım daha zor hale gelecek. Damla sulamanın doğaya katkısı ile bunu önlerken aynı zamanda yüksek verimlilik elde edebilirsiniz.

BİR SORUNUZ MU VAR?

Yeşil Gelecek Elimizde

Doğa Dostu

İsraftan tamamen kaçınarak gerektiği kadar kaynak kullanımı.

Etik

Tamamen bilinçi şekilde hazırlanan optimum sistem.

Yüksek Verimli

Ürünlerin verimliliğini en üst düzeye çıkarır.

Toprak Dostu

Toprağı tüketmeyerek geleceğinize katı sağlar.

Güvenli

Hava şartlarına bağlı kalmadan ürün güvenliği.

Temiz ve Düzenli

Temiz ve düzenli kurulum ile kontrol tamamen sizde.

Yaptıklarımızı Keşfedin

Sizlere maksimum kaliteyi sağlayabilmek için çalışıyoruz. Böylece size sadece yüksek verimlilik ile yüksek kaliteyi almak kalıyor. Bunu yaparken tüketimi azaltıp üretimi arttırabilmenizin yanısıra doğayı koruyarak geleceğe daha yeşil bir Dünya bırakabilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

GALERİ
ÜRÜNLERİ İNCELE

Bir sorunuz mu var?

Uzman ekibimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacak.

İLETİŞİME GEÇ
İLETİŞİME GEÇ